با شارژ بیش از 60 هزار تومان 50% از مبلغ به کیف پول شما افزوده میشود .

اضافه کردن یکجا LUT ها به پریمیر

اضافه کردن یکجا LUT ها به پریمیر

اضافه کردن یکجا LUT ها به پریمیر

در ادامه شما مسیر کپی کردن فایل های LUT پریمیر را هم برای Mac و هم PC یاد می گیرید. پس پکیج افکت های خریداری شده یا دانلود شده را باز کرده و محتویات فولدر افکت ها که فایل های با پسوند 3dl یا cube هستند را پیدا کرده و آن ها در دو سیستم مک و ویندوز در مسیر هایی که در پایین ذکر میکنم کپی کنید. دقت نمایید فولدر نه! محتویات آن باید کپی شود.


اضافه کردن افکت ها به پریمیر در ویندوز:

\Program Files\Adobe\Common\LUTs

اضافه کردن افکت ها به پریمیر در مک

/Library/Application Support/Adobe/Common/LUTs


توجه 1 : اگر پوشه LUTs در مسیر های بالا وجود نداشته باشد، ایرادی ندارد خود آن را بسازید و فایل ها را در آن بارگیری کنید.

توجه 2 : ادوبی علاوه بر اضافه نکردن اتوماتیک پوشه LUTs در مسیر های بالا ، گفته که این تکنیک روی نسخه 2018 به بالا پریمیر قابل انجام است.


در صورت اضافه کردن فایل های پریست به این صورت به پریمیر تان ، سعی بکنید مطعن شوید که پریست های خوبی را دارید اضافه می کنید. برای مثال در اینترنت سایت هایی هستند که 10000 پریست پریمیر را یکجا برای دانلود گذاشته اند، هیچ وقت ، تاکید میکنم هیچ وقت، همه را یکجا به پریمیر اضافه نکنید! چرا؟ 

1 –  از کجا میدانید اصلا پریست خوبی هستند و برای شما مفید هستند؟

2 – از کجا می دانید اصلا کار میکنند؟

3 – پریمیر تان شدیدا کند می شود!

4 – ابتدا چندتا را تک تک از آموزش قبلی بررسی کنید و بعد اگر خوب بودند همه را بارگزاری کنید. اما هیچ وقت از تعداد بالا استفاده نکنید. پریمیر کند میشود!


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان
با ما در واتس اپ در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید